בחירת הגדר הטובה ביותר עבור הבית שלך

קיים מגוון גדול של סגנונות גדר וחומרי בניין זמינים לבעלי בתים. מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות, בחירת סגנון הגדר הנכון תדרוש תעדוף בין כמה היבטים חיוביים ושליליים של כל סגנון גדר.

 

רוב בעלי הבתים רוצים או צריכים סגנון גדר המותאם לכמה מטרות, בדרך כלל כולל פרטיות, מראה חיצוני, ילדים, חיות מחמד, תחזוקה וכמובן עלות.

 

איפה מתחילים? מחקר הוא תמיד צעד ראשון מצוין בדרך לבחירת סגנון הגדר הטוב ביותר עבורך ועבור משפחתך.

 

בואו לחקור כמה מהיתרונות והחסרונות של סגנונות הגדר הפופולריים.

בחירת הגדר הטובה ביותר לפרטיות

פרטיות היא לעתים קרובות המטרה מספר אחת עבור גדרות לגינה. בעוד שאנו ידועים באירוח המערבי שלנו, אנחנו גם אוהבים את הפרטיות שלנו.

 

אם אתה רוצה פרטיות אמיתית, בחר בסגנון גדר עם מעט מרווח עד ללא מרווח בין כלונסאות הגדר (לוחות). גידור פרטיות ארז כלונסאות הוא הסגנון הפופולרי ביותר להרחקת עיניהם של שכנים סקרנים.

 

אם אתה יכול לסבול קצת פחות מפרטיות מלאה, אז אתה יכול לסובב את הכלונסאות כדי לספק מסך ויזואלי שמגביל אך לא יחסום לחלוטין אנשים מלהציץ לתוך החצר שלך.

 

כמו כן, אתה רוצה לזכור שגדר פרטיות חוסמת את הנוף שלך החוצה. אם יש לך נוף נהדר זה שלילי. זוהי בחירת העדפה אישית עבור בעלי בתים. יכול להיות שאתה מסוג האנשים שלא רוצה לראות גם מה השכנים שלך.

 

אם הסיבה העיקרית שלך לבניית גדר היא להגן על שטח קטן בחצר שלך מהנוף – הג'קוזי שלך, למשל – כך שתוכל ללכת על חלופה של פרטיות חלקית. לדוגמה, אתה יכול לסמן לוחות של גידור מוצק עם קטעי גדר שיש להם מקום ריק בין כלונסאות. בדרך זו אתה עדיין יכול ליהנות מנופי ההרים שלך תוך שמירה על אזורים שאתה רוצה פרטיים מסוננים מהנוף.

 

הגובה שאתה צריך יושפע גם משיפוע החצר שלך והחצר של השכן שלך. אתה גם צריך לקחת בחשבון את המיקום של אזורי הישיבה שלך.

בחירת סגנון גדר כדי לשפר את מראה הבית שלך

בחירת סגנון הגדר הטוב ביותר כדי לשפר את המשיכה החזותית של הבית שלך תלויה במידה רבה בסגנון הבית שלך. הנה מדריך מהיר:

 

גדרות קרש אופקיות או אנכיות נראות נהדר עם רוב הבתים בסגנון החווה. ישנן דרכים רבות לשפר את המראה של סוגים אלה של גדרות.

 

גדרות כלונסאות משלימות את סגנונות הבית הוויקטוריאניים והניאו-קולוניאליים.

 

מסילה מפוצלת, מסילת מוט עגול, לוח ויניל וסגנונות גידור אופקיים אחרים מספקים אפיל "מערבי" דקורטיבי. אפשרויות אלה מושלמות עבור מגרשים גדולים יותר שבהם אולי תרצה גבול חזותי יפה או אולי להכיל סוסים או בעלי חיים אחרים.

 

גדרות מתכת נראות טוב עם סגנונות כמו הים התיכון, ספרדית/מיסיון ואבן חומה עירונית.

מאמרים נוספים