טיפים לבחירת ריהוט לחדר השינה של ילדכם

כאשר ילדכם מוכן לוותר על העריסה, ישנן אפשרויות רבות לרהיטי ילדים. בהתאם לצרכים שלך, אתה יכול ללכת עם מיטה בעיצוב אישי כדי להצית את הדמיון של ילדך, מיטות יום ומיטות קומותיים במגוון תצורות או סט חדר שינה מלא שיכול להחזיק מעמד עד שנות העשרה.

 

הנה כמה טיפים לבחירת ריהוט חדר השינה של הילד הנכון שיחזיק מעמד.

טיפ מס' 1: חפש חומרים ובנייה איכותיים

כאשר מדובר בבחירת רהיטים לילדים, חומרים עמידים ובנייה יציבה הם השיקולים העיקריים. הסיבה לכך היא שריהוט ילדים בנוי היטב הוא בטוח יותר וסביר יותר שיחזיק מעמד בשימוש חוזר. סביר להניח שריהוט חדר השינה של מותג שם ילדים יפעל בהתאם להנחיות בטיחות רהיטים שהוצאו על ידי הנציבות לבטיחות מוצרי צריכה. חפש חומרי עץ מוצקים עבור עמידות ותכונות כמו מעקות בטיחות.

טיפ מס' 2: בחר את הגודל והסוג הנכון של המיטה

רהיטי ילדים מגיעים בגדלים של מיטות ממידות עריסה ועד מיטות טווין ומיטות בגודל מלא. עבור ילד צעיר יותר, גודל טווין עשוי להתאים, בעוד שילד מבוגר בטח יעריך את החדר שמספקת מיטה בגודל מלא.

 

מיטות לופט וקומותיים בגדלים ותצורות מיטות רבות יכולות לספק את הרבגוניות שאתה צריך. כמה מיטות לופט מציעות מיטה שנייה מתחת על גלגלים. מיטות נושא יכולות לשמח את ילדכם ולעודד אותם לבלות שעות מאושרות רבות במשחק יצירתי.

טיפ מס' 3: חפש אחסון

אחסון בשפע הוא המפתח לשמירה על חדר ילדכם מסודר ומאורגן. עם עיצובי הריהוט הפרקטיים של היום, תוכלו למצוא שפע של ריהוט לחדרי ילדים המספקים את האחסון שאתם צריכים. בין אם אתה צריך אחסון לצעצועים לקטנטנים או אלקטרוניקה וציוד לבית הספר לילדים גדולים יותר, יהיו לך שפע של אפשרויות. מצא מיטות עם מגירות אחסון מתחת למיטה ומיטות לופט עם מדפים ומגירות.

טיפ מס' 4: בחר סגנון

החל מריהוט חדר שינה עם תחושה רומנטית לבנות ועד ריהוט כפרי במראה מחוספס לבנים, תוכלו למצוא את הריהוט האידיאלי עבור ילדכם. חפשו יצירות בהשראה ויקטוריאנית בלבן לחדר בנות קלאסי וריהוט עץ נינוח עם גימור אטרקטיבי לבנים. אתה יכול גם למצוא את הקווים המלוטשים של העיצובים העכשוויים של ימינו ברהיטי חדר שינה לילדים.

טיפ מס' 5: הוסף חלקים נחוצים

אם תבחרו בסט חדר שינה לילדים ותגלו שהצרכים של ילדכם משתנים ככל שהם מתבגרים, תוכלו לנצל מדי פעם פריטים התואמים לסט הבסיסי. סט חדר שינה לילד עשוי לבוא עם מיטה, שידה, שידת לילה ומראה. אוספי מותגים רבים מציעים פריטים תואמים נוספים כמו שולחנות כתיבה, שידות וכונניות לאחסון ותפקוד נוסף.

מאמרים נוספים