טיפים לטיולים שאתם חייבים להכיר!

בין אם אתם נוסעים עם ילד אחד או שמונה, הבידור הוא המפתח! ובואו נהיה כנים, מבוגרים יכולים להשתמש בכמה רעיונות כדי לעזור לזמן לעבור גם בנסיעות ארוכות או בטיסות. אז היום, אנו חולקים כמה מוצרים גאוניים ופריצות שיעזרו לכם להפוך את הטיול הבא שלכם לחלק.

 

מארגון מכוניות למשחקים ועוד, רכיבי הנסיעות החיוניים האלה ישאירו אותך תוהה איך חיית בלעדיהם! יש לנו רעיונות לכל הגילאים ולכל אמצעי התחבורה, אז בואו פשוט נצלול ישר פנימה, אה?

לטוס עם ילדים? הקפד להביא את חומרי הנסיעה הללו

לקפוץ על טיסה עם ילדים זו חוויה כל כך מרגיעה! אמר אף אחד. אֵיִ פַּעַם. אבל לפני שאתם מלחיצים את עצמכם יותר מדי, קחו כמה נשימות עמוקות, אז קראו את הפוסט הזה מלא בטיפים לטיסה עם ילדים.

 

אוקיי, אתה מרגיש יותר טוב? טוֹב! עכשיו, בואו נדבר על כמה דברים חיוניים לטיולים שיהפכו את כל החוויה לקלה עוד יותר. אם אתה טס בקרוב, המוצרים האלה עשויים להציל את שפיותך:

 

כריות צוואר – אם אתה יכול לגרום לילד שלך לנמנם במטוס, זה בעצם הפריצה הכי טובה אי פעם! כריות צוואר הופכות את זה להרבה יותר קל.

עגלת שמשיות – חסכו לעצמכם את הטרחה של סחבת עגלה גדולה והשקיעו בעגלת מטרייה ניידת מעולה לנסיעות. אתה יכול להשתמש בו בשדה התעופה וביעד שלך ולקפל אותו בקלות.

אוזניות – ודא שאתה מוכן לבידור הזה בטיסה. אוזניות ביטול רעשים נהדרות גם עבור תנומות.

תרמיל – מומלץ להביא תרמיל לכל בן משפחה. זוהי התחבורה הקלה בעולם והדרך הטובה ביותר להעביר חטיפים ובידור, יחד עם בגדים להחלפה. תאמין לנו בעניין הזה.

מטענים ניידים – לא לכל המטוסים יש שקעים, אז בואו מוכנים!

פלייסמטים חד פעמיים – אנחנו אובססיביים לגבי הפלייסמטים המבריקים האלה לילדים. הניחו אחד על שולחן מגש המושב ותנו לזמן החטיפים להתחיל!

ודאו שאתם אורזים הרבה חטיפים לילדים וטאבלט או שניים לבילוי. קלוריות וזמן מסך לא נחשבים באוויר.

 

קשור: לחצו כאן לקבלת קופונים ומבצעים לבוקינג.

נסיעות במכונית

מעמיסים את הג'יפ המשפחתי להרפתקה הגדולה הבאה? בדוק את הפוסט הזה המלא בטיפים לטיולים בכביש. כשתסיים לקרוא, אולי תרצה להצטייד בכמה מהדברים החיוניים הבאים לנסיעות:

 

מגשי נסיעות – מגש נסיעות זה יעזור להעסיק את הפעוטות והילדים שלך במשך שעות מבלי לעשות בלגן ענק!

ארגונית לרכב + משענת ראש לטאבלט – יש לנו ארגונית לרכב הכוללת פח אשפה מובנה ומחזיק טאבלט מאחורי המושב. בואו נגיד שאנחנו לא יודעים איך חיינו בלעדיו!

שואב אבק כף יד – בלאגן חייב לקרות, אז הכנה היא המפתח! אנחנו לא יוצאים מהבית בלי שואב רכב.

אור קריאה – אם אתה מטייל בלילה, מנורות הקריאה הקטנות האלה מצילות חיים!

שמיכות – למישהו תמיד יהיה חם מדי או קר מדי, אז הקפידו להביא כמה שמיכות לדרך!

אה, ואם אתם נוסעים ברכב, הקפידו לארוז הרבה אוכל! יש לנו טיפים לאוכל לטיולים, בתוספת רעיונות לארוחות חופשה קלות לחלוק.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם cheaphotelstelaviv מלונות זולים.

מאמרים נוספים